0

Prezes Zarządu

mgr inż. DARIUSZ FURMANIUK

Ponad 15-sto letnie doświadczenie w branży finansowo-ubezpieczeniowej.
Posiada szerokie kompetencje w obszarach tworzenia i zarządzania firmami.
Twórca i założyciel „ADF Doradcy Ubezpieczeniowi” firmy wystawiającej w imieniu Towarzystw Ubezpieczeniowych kilkadziesiąt tysięcy polis rocznie.

Przewodnicząca rady nadzorczej

mgr EWA IWANIUK

Od 2000r. związana z rynkiem usług finansowych. Swoją karierę zawodową zbudowała przede wszystkim poprzez pracę z klientami indywidualnymi. Zdobyła ogromną wiedzę i doświadczenie związane z rynkiem ubezpieczeń w Polsce i szeroko pojętą obsługą klientów. W dniu dzisiejszym kieruje grupą pracowników obsługujących rocznie kilkanaście tysięcy klientów. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje między innymi ukończyła: Uniwersytet w Białymstoku- Kierunek Ekonomia oraz European Financial Guide EFG (Europejska Akademia Planowania Finansowego w Warszawie).

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

mgr WIESŁAW BUTRYM

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Uprawnienia zawodowe radcy prawnego uzyskał w 1986 r. Od wielu lat prowadzi doradztwo prawne w zakresie rynku kapitałowego, w tym prawa obrotu instrumentami finansowymi. Obecnie jako wspólnik kancelarii „Butrym i Bryl” specjalizuje się między innymi w prawie ubezpieczeniowym oraz prawie handlowym.

CENA 1 GRAMA ZŁOTA

73.03 PROGRAM POWIERNIK
ZAKUP 2/09/2021

NASI PARTNERZY

C HAFNER
Logo_Claim_schwarz2

NEWSLETTER

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie powiadomień o nowych wpisach na blogu firmy Powiernik S.A