0

Powiernik i C.Hafner rozpoczynają współpracę

Kwiecień zapisał się w historii naszej spółki wielkimi literami. Oto po wielu miesiącach negocjacji udało nam się ostatecznie podpisać umowę o współpracę ze spółką C.Hafner, jednym z wiodących europejskich dostawców złotych sztabek. Wybór C.Hafner jako partnera biznesowego podyktowany został szeregiem czynników doskonale wpisujących się w charakter naszej działalności. Spółka ta może pochwalić się m.in. prestiżowym certyfikatem London Bullion Market Association (LBMA), wielopokoleniową tradycją oraz szeroko rozumianą odpowiedzialnością społeczną biznesu. Równocześnie krótszy łańcuch dostaw umożliwi naszym klientom nabywanie złota inwestycyjnego w jeszcze korzystniejszych cenach.

Misją spółki Powiernik jest popularyzacja oszczędzania w złocie inwestycyjnym i dostarczanie naszym klientom rozwiązań zarówno konkurencyjnych cenowo, jak i w pełni bezpiecznych. Operując na tak czułym obszarze finansów osobistych, przykładamy szczególną uwagę do budowania zaufania, pełnej transparentności działania i doboru wyłącznie sprawdzonych partnerów biznesowych, do jakich bez wątpienia należy C.Hafner.

Spółka C.Hafner obecna na rynku od 1850 roku, jest jednym z wiodących europejskich dostawców produktów i usług z obszaru technologii metali szlachetnych, w tym recyklingu złota. Pozostając w rodzinnych rękach od pięciu pokoleń, skutecznie łączy tradycję z nowoczesnością, przekuwając wieloletnie doświadczenie w wyjątkową innowacyjność i wysokie standardy jakości, na jakich szczególnie nam zależy.

Złote sztabki produkowane przez C.Hafner posiadają prestiżowy certyfikat LBMA – jednej z najważniejszych instytucji z branży przetwarzania metali szlachetnych na świecie, stanowiący gwarancję najwyższej czystości rafinowanego złota, zaufanego pochodzenia kruszcu, jak też łatwej odsprzedaży. Dzięki temu, w razie zaistnienia potrzeby, nasi klienci bez żadnego problemu będą mogli upłynnić posiadaną sztabkę w dowolnym miejscu na świecie, mając gwarancję uzyskania pełnego ekwiwalentu pieniężnego. Co więcej, sztabki C.Hafner wytwarzane są z wykorzystaniem technologii recyklingu i poszanowaniem wszelkich zasad odpowiedzialności społecznej biznesu, co szczególnie wpisuje się w charakter naszej działalności. Warunki wynegocjowane przez nas w ramach zawartej umowy oraz zdecydowanie krótszy łańcuch dostaw sprawiają, że za najwyższą jakością i pełnym zaufaniem idzie także korzystna cena. Wszystko to pozwala oferować naszym klientom nabywanie najwyższej jakości złota inwestycyjnego w jeszcze lepszych cenach. Serdecznie zachęcamy do skorzystania ze wspólnej oferty Powiernik S.A. i C.Hafner.

 

Agata Ziąbska
Powiernik S.A.
www.powiernik.net

Ostatnie wpisy