0
lew1

O NAS

SZANOWNI PAŃSTWO,

Bezpieczeństwo to nasz priorytet. Nie interesują nas błyskotliwe strategie inwestycyjne, przejściowe mody lub najnowsze trendy na rynkach finansowych. My stawiamy na rozwiązanie sprawdzone przez pokolenia. Stawiamy bezpieczeństwo przed chęcią zysku.

Złoto towarzyszy człowiekowi od tysięcy lat. W tym czasie upadały imperia, wybuchały wojny, zmieniały się ustroje i systemy gospodarcze, wymieniano pieniądze. A złoto nic nie straciło ze swojego blasku, wciąż pozostaje cenionym, zawsze i wszędzie akceptowanym aktywem. Posiadanie złota to rodzaj polisy ubezpieczeniowej. To zabezpieczenie oszczędności przed zawirowaniami na rynkach finansowych.

Celem działalności firmy Powiernik S.A. jest poszerzanie wiedzy na temat oszczędzenia w złocie i upowszechnianie tej metody zabezpieczenia swojego majątku.

Grupa zakupowa „Program Powiernik” łączy ludzi, którzy myśląc długofalowo o finansach, szczególny nacisk kładą na bezpieczeństwo swoich oszczędności. Skoro myślimy podobnie, to warto było połączyć siły, aby osiągać wymierne korzyści. Elastyczność i wygoda, jaką zapewnia „Programu Powiernik” sprawiają, że budowanie prywatnych rezerw złota jeszcze nigdy nie było tak proste i dostępne dla każdego.

Przy naszym pośrednictwie jest też możliwy jednorazowy zakup złota inwestycyjnego w dobrych cenach.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i korzystania z naszych usług. Jestem głęboko przekonany, że sprostamy Państwa oczekiwaniom.

PREZES ZARZĄDU

mgr inż. DARIUSZ FURMANIUK

Ponad 15-sto letnie doświadczenie w branży finansowo-ubezpieczeniowej.
Posiada szerokie kompetencje w obszarach tworzenia i zarządzania firmami.
Twórca i założyciel „ADF Doradcy Ubezpieczeniowi” firmy wystawiającej w imieniu Towarzystw Ubezpieczeniowych kilkadziesiąt tysięcy polis rocznie.

PRZEWODNICZĄCA RADY NADZORCZEJ

mgr EWA IWANIUK

Od 2000r. związana z rynkiem usług finansowych. Swoją karierę zawodową zbudowała przede wszystkim poprzez pracę z klientami indywidualnymi. Zdobyła ogromną wiedzę i doświadczenie związane z rynkiem ubezpieczeń w Polsce i szeroko pojętą obsługą klientów. W dniu dzisiejszym kieruje grupą pracowników obsługujących rocznie kilkanaście tysięcy klientów. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje między innymi ukończyła: Uniwersytet w Białymstoku- Kierunek Ekonomia oraz European Financial Guide EFG (Europejska Akademia Planowania Finansowego w Warszawie).

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

mgr WIESŁAW BUTRYM

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Uprawnienia zawodowe radcy prawnego uzyskał w 1986 r. Od wielu lat prowadzi doradztwo prawne w zakresie rynku kapitałowego, w tym prawa obrotu instrumentami finansowymi. Obecnie jako wspólnik kancelarii “Butrym i Bryl” specjalizuje się między innymi w prawie ubezpieczeniowym oraz prawie handlowym.