Szanowni Państwo,

Bezpieczeństwo to nasz priorytet. Nie interesują nas błyskotliwe strategie inwestycyjne, przejściowe mody lub najnowsze trendy na rynkach finansowych. My stawiamy na rozwiązanie sprawdzone przez pokolenia. Stawiamy bezpieczeństwo przed chęcią zysku.

Złoto towarzyszy człowiekowi od tysięcy lat. W tym czasie upadały imperia, wybuchały wojny, zmieniały się ustroje i systemy gospodarcze, wymieniano pieniądze. A złoto nic nie straciło ze swojego blasku, wciąż pozostaje cenionym, zawsze i wszędzie akceptowanym aktywem. Posiadanie złota to rodzaj polisy ubezpieczeniowej. To zabezpieczenie oszczędności przed zawirowaniami na rynkach finansowych.

Celem działalności firmy Powiernik S.A. jest poszerzanie wiedzy na temat oszczędzenia w złocie i upowszechnianie tej metody zabezpieczenia swojego majątku.

Grupa zakupowa „Program Powiernik” łączy ludzi, którzy myśląc długofalowo o finansach, szczególny nacisk kładą na bezpieczeństwo swoich oszczędności. Skoro myślimy podobnie, to warto było połączyć siły, aby osiągać wymierne korzyści. Elastyczność i wygoda, jaką zapewnia „Programu Powiernik” sprawiają, że budowanie prywatnych rezerw złota jeszcze nigdy nie było tak proste i dostępne dla każdego.

Przy naszym pośrednictwie jest też możliwy jednorazowy zakup złota inwestycyjnego w dobrych cenach.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i korzystania z naszych usług. Jestem głęboko przekonany, że sprostamy Państwa oczekiwaniom.

mgr inż. Dariusz Furmaniuk
Prezes Zarządu
Powiernik S.A.

CENA 1 GRAMA ZŁOTA

43.89 PROGRAM POWIERNIK
ZAKUP 25/10/2019

NASI PARTNERZY

C HAFNER
Logo_Claim_schwarz2

NEWSLETTER

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie powiadomień o nowych wpisach na blogu firmy Powiernik S.A