Program Powiernik otrzymał Laur Eksperta

laur eksperta

„Laur Eksperta” dla „Programu Powiernik”

 

„Laur Eksperta” – znak jakości dla produktów i usług przyznawany przez Kapitułę złożoną z naukowców najbardziej prestiżowych polskich uczelni.

Szanowni Państwo!

16 listopada 2016 roku w Rezydencji Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Belweder Klonowa odbyła się uroczystość wręczenia wyróżnień przyznanych przez Kapitułę Ekspertów reprezentujących środowiska akademickie i branżowe.

„Laur Eksperta” to ogólnopolski program doradztwa konsumenckiego, którego celem jest wyróżnianie najlepszych produktów, marek i usług dostępnych na polskim rynku.

Z olbrzymią dumą i satysfakcją informujemy, że „Program Powiernik” uzyskał Znak Jakości „Laur Eksperta 2016/2017”, w kategorii „finanse”.
laur-certyfikat-jpg

 

„Czuję się zaszczycona, mogąc stać przed przedstawicielami polskiej elity gospodarczej. Należą Państwo do elity dlatego, że dostarczają Państwo na rodzimy, a często również na zagraniczne rynki, produkty i usługi, które mogą być wizytówką naszej przedsiębiorczości, są świadectwem i symbolem kreatywności, nowatorstwa, najwyższej jakości i wartości dla klienta.

Produkty i usługi certyfikowane w konkursie „Laur Eksperta” to produkty ze wszech miar niezwykłe: oparte na autorskich pomysłach ich twórców, znakomicie dostosowane do aktualnych wymagań konsumentów, unikatowe, posiadające potencjał innowacyjny. To produkty i usługi, które nie tylko można, ale wręcz należy polecać klientom jako produkty godne ich zaufania, użyteczne, cenne, interesujące”

Kamila Przeniosło
Prezes Instytutu Zarządzania i Rozwoju Jakości

Patronat:

 
biznes-gazeta biznes-klasa wydzial-zarzdzaia-i-ekonomii uwm uniwersutet-rolniczy psp-24 polskie-towarzystwo-towaroznawcze fundacja-przedsiebiorczosc fundacja-praktykow-biznesu business-times biznes-polska

Ostatnie wpisy