POWIERNIK S.A.

ul. Narutowicza 64a
21-500 Biała Podlaska
biuro@powiernik.net

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godz. 9.00 – 17.00

+48 83 344 50 50
+48 602 103 325
+48 690 909 567

Profesjonalni Przedstawiciele
do Państwa dyspozycji

Dolnośląskie

Wrocław

Pośrednictwo Finansowe
Krzysztof Szachniewicz
50-523 Wrocław
ul.Tomaszowska 16/9
kontakt: 502-231-125
k.szachniewicz@powiernik.net

Wrocław

G2G Jacek Kwiatkowski
Jacek Kwiatkowski
52-212 Wrocław
ul. Szczepowa 34
kontakt: 660-464-700
jacek.kwiatkowski@g.pl

LUBELSKIE

Biała Podlaska

HORYZONT
Roman Bodziak
21-500 Biała Podlaska
ul. Stanisława Moniuszki 24
kontakt: 503-006-767
r.bodziak@horyzontbp.pl

Biała Podlaska

Arkadiusz Maksymiuk
21-500 Czosnówka
ul. Topolowa 40
kontakt: 602-503-313
arkadiusz.maksymiuk@o2.pl

Biała Podlaska

Grzegorz Jacek Siciński
21-500 Biała Podlaska
ul. Grzybowa 87A
kontakt: 501-305-677
g.sicinski@horyzontbp.pl

Chełm

Dariusz Andrzej Wrona
22-100 Chełm
ul. Langiewicza 10
kontakt: 604-338-353
marketinginwestycja@wp.pl

Kraśnik

Pośrednictwo Finansowe
Lidia Czerniak
23-200 Kraśnik
ul. Ludmiłowska 5
kontakt: 739-012-356
jockerinsurance@onet.pl

Lublin

Beata Kasperczuk
20-864 Lublin
ul. Kameralna 5/57
kontakt: 697-898-757
kameralni@poczta.onet.pl

Lublin

Łukasz Mendocha
20-701 Lublin
ul. Wojciechowska 9A
kontakt: 501-699-230
kontakt@lukaszmendocha.pl

Łuków

Ubezpieczenia
Marek Małkińsk
21-400 Łuków
al. Tadeusza Kościuszki 29A
kontakt: 604-067-981
malkinskiubezpieczenia@gmail.com

Międzyrzec Podlaski

Bogusław Zbucki
21-560 Międzyrzec Podlaski
ul. Piwna 9
kontakt: 606-126-790
bzbucki@o2.pl

Parczew

Adam Nurzyński
21-200 Parczew
ul. Szpitalna 1A/15
kontakt: 504-277-754
nurzyk60@orange.pl

Tomaszów Lubelski

Doradztwo Ubezpieczeniowe
Stanisław Palak
22-600 Tomaszów Lubelski
ul. Żwirki i Wigury 2
kontakt : 603-796-301
palak@lu.onet.pl

Zamość

Krzysztof Krawczuk
22-400 Zamość
ul. Lwowska 21/36
kontakt: 790-605-119
krzysztof_krawczuk@onet.pl

ŁÓDZKIE

Biała Rawska

DRAWPIK
Krzysztof Dawidiuk
96-230 Biała Rawska
ul. Żurawia 168
kontakt: 502-910-814
kdawidiuk@interia.pl

Skierniewice

Serwis Ubezpieczeń Sp. z o.o.
Roman Tyborowski
96-100 Skierniewice
Al. Niepodległości 14
kontakt: 605-660-560
biuro@serwisubezpieczen.com

MAŁOPOLSKIE

Kraków

F-Expert Sp. z o.o.

33-100 Tarnów
ul. Św. Faustyny 6/16
kontakt: 793-547-547
kontakt@fin-expert.pl

Kraków

FINMAR
Marek Miłaszewski
31-834 Kraków
os. Jagiellońskie 24/64
kontakt: 604-782-176
marek.milaszewski@op.pl

MAZOWIECKIE

Siedlce

Biuro Ubezpieczeń
Zenon Krasnodębski
07-110 Grębków
Polków Sagały 54
kontakt: 604-977-721
rbu@krasnodebski.net

Warszawa

Anna Błażejewska
05-510 Konstancin Jeziorna
ul. Sobieskiego 12b/1
kontakt: 795-140-065
ablazejewska1@wp.pl

Warszawa

ART FINANCE
Artur Sieradzki
04-042 Warszawa
ul. Kard. A. Kakowskiego 5/1
kontakt: 728-915-329
artur.sieradzki@op.pl

Warszawa

BJŻ Family Bonus Group Sp. z o.o.

00-819 Warszawa
ul. Złota 64/66 lok.86
kontakt: 504-077-772
biuro@bjz-familygroup.pl

Warszawa

PROPERTY
Paweł Lichota
02-682 Warszawa
ul. Bokserska 36/64
kontakt: 792-937-012
lichota.p@gmail.com

Warszawa

Rest Capital Investments Sp. z o.o.

00-124 Warszawa
Rondo ONZ 1
kontakt: +48 (22) 247 80 96
biuro@restci.pl
www.restci.pl

Warszawa

SKP INFO
Kazimierz Zbylut
00-116 Warszawa
ul.Świętokrzyska 30/63
kontakt: 517-676-848
biuro@skpinfo.pl
www.skpinfo.pl

Warszawa

ARKO POLSKA
Robert Osmolak
01-913 Warszawa
ul. Szekspira 4/369
kontakt: 602-391-839
robert.osm@interia.pl

OPOLSKIE

Opole

STIFINANCE Sp. z o.o.

45-401 Opole
ul.Bielska 26/6
kontakt: 668-467-307
biuro@stifinance.pl

PODKARPACKIE

Mielec

Kancelaria Finansowa
Robert Łukasz
39-331 Chorzelów
Trześń 342a
kontakt: 501-060-735
ofpk@ofpk.pl

Rzeszów

FUTINVEST
Zbigniew Olech
35-317 Rzeszów
ul. Jana Pawła II 106/14 lok.2
kontakt: 784-040-432
zbigniew.olech@futinvest.pl

Rzeszów

Ubezpieczenia
Grzegorz Kocząb
35-114 Rzeszów
ul. Jacka Malczewskiego 9/8
kontakt: 604-919-180
gkoczab@gmail.com

Stalowa Wola

WIKTORIA Sp. z o.o.

37-450 Stalowa Wola
ul. 1-go Sierpnia 12
kontakt: 602-378-083
wgalek@interia.pl

PODLASKIE

Białystok

Twój Ekspert Finansowy Sp. z o.o.

15-411 Białystok
ul. Mławska 4/U2
kontakt: 501-184-094
biuro@twojekspertfinansowy.com.pl

ŚLĄSKIE

Katowice

Arkadiusz Magdyj

kontakt: 601-688-922
a.magdyj@multiasset.pl
multiasset.dfwest.pl

ŚWIĘTOKRZYSKIE

Kielce

Doradca Finansowy
Artur Bukato
25-334 Kielce
pl. Moniuszki 11
kontakt: 607-500-737
artur@arturbukato.pl

WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Olsztyn

PERFEKT
Bożenna Jeziorska
10-686 Olsztyn
pl. Jana Boenigka 18/2
kontakt: 500-264-905
bojez@o2.pl

WIELKOPOLSKIE

Poznań

Aneta Słowińska

63-100 Śrem
ul. Paderewskiego 8 lok.84
kontakt: 793-689-978
aneta.slo@poczta.fm

CENA 1 GRAMA ZŁOTA

43.89 PROGRAM POWIERNIK
ZAKUP 25/10/2019

NASI PARTNERZY

C HAFNER
Logo_Claim_schwarz2

NEWSLETTER

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie powiadomień o nowych wpisach na blogu firmy Powiernik S.A