0

Co powinienem wiedzieć o firmie „Powiernik” S.A.?

Firma powstała w 2013r. w odpowiedzi na wyraźne potrzeby rynku. To konieczność zabezpieczenia majątku naszych Klientów skłoniła nas do poszukiwania wygodnej, bezpiecznej i taniej metody systematycznego gromadzenia złota inwestycyjnego. Niestety, żadne z rozwiązań dostępnych na polskim rynku nie spełniało naszych oczekiwań. Dlatego postanowiliśmy wykorzystać doświadczenia zdobyte w trakcie wieloletniej pracy w usługach finansowych i stworzyć „Program Powiernik”.

Spółka Akcyjna „Powiernik” powstała, jako podmiot gospodarczy poświęcony wyłącznie klientom gromadzącym złoto inwestycyjne. Dbając o transparentność działań i ich 100-procentowe bezpieczeństwo, „Powiernik” S.A. nie prowadzi żadnej innej działalności gospodarczej. Takie podejście upraszcza kontrolę przepływu pieniędzy i nadzór nad naszą działalnością.

Zaangażowanie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w takich dziedzinach jak: prawo, księgowość, podatki, doradztwo inwestycyjne, marketing, zarządzanie oraz prowadzenie działalności gospodarczej, pozwoliło na zbudowanie „Programu Powiernik”, który zaspakaja wszelkie potrzeby Klientów, chcących budować prywatne rezerwy złota inwestycyjnego.

Dzięki nam nasi klienci zbudowali prywatne rezerwy złota liczone w dziesiątkach kilogramów, o wartości liczonych w milionach złotych. Jesteśmy dumni z wkładu w budowanie bezpieczeństwa finansowego naszego społeczeństwa.

Ostatnie wpisy