0

Bezpieczna przyszłość pod choinkę

zlote swieta

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Przed nami najgorętszy okres zakupowy, a wraz z nim corocznie powracające pytanie: Co podarować swoim najbliższym? Większość jak co roku postawi zapewne na kosmetyki, biżuterię, czy ubrania. Część też wybierze popularne vouchery zakupowe, dające obdarowanemu na ogół pewną swobodę w wyborze prezentu. A gdyby tak połączyć tę swobodę z czymś naprawdę wyjątkowym i przyszłościowym?

 

Złoty środek

 

Wyruszając na świąteczne zakupy często dajemy się ponieść emocjonalnym porywom. Racjonalne myślenie przychodzi na ogół z opóźnieniem, a wraz z nim dysonans pozakupowy. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, jak za dysonansem tym stoi również rozczarowanie osoby, której prezentem tym chcieliśmy sprawić radość. Jak wskazują badania, jest się czym martwić. Przeszło 50% obdarowanych zdarzyło się dostać pod choinkę nietrafiony prezent. Ale jak temu zaradzić? Istnieje złoty środek, który rozwiązuje wszystkie te problemy. Złoto inwestycyjne, bo o nim mowa, doskonale łączy ze sobą konkretną i łatwą do upłynnienia wartość, z efektowną formą materialną. Nie musimy jednak od razu angażować dużego kapitału w zakup konkretnej sztabki, czy monety. Dziś mamy możliwość podarowania swoim bliskim uczestnictwa w programie inwestycyjnym, takim jak „Program Powiernik” znajdujący się w ofercie spółki Powiernik SA. Rozwiązanie takie stanowi dla obdarowanego trwałe fundamenty pod jego przyszłe złote rezerwy. Bez obowiązkowych terminów i wysokości wpłat. Oczywiście wszystko w oparciu o fizyczny kruszec.

 

Dla kogo złoto

 

Złoto inwestycyjne to prezent właściwie dla każdego. Wiek, ani płeć obdarowanego nie mają tu znaczenia. Jako tradycyjny symbol miłości, trwałości i doskonałości, złoto dobrze wpisuje się w charakter uroczystości. Dodatkowo posiada niewątpliwą, ponadczasową użyteczność, co w tak dynamicznym otoczeniu stanowi dla prezentu nie lada wyzwanie. Dla seniora ten szlachetny kruszec stanowić będzie bezpieczną lokatę emerytalną, dla młodszych doskonałą formę edukacji finansowej i bodziec do budowania własnych bezpiecznych rezerw na przyszłość. „Program Powiernik” to rozwiązanie dające obdarowanemu pełną swobodę w sposobie korzystania z prezentu. Umożliwia naszym bliskim budowanie oszczędności w pełni bezpieczny i zrównoważony sposób, elastycznie dopasowując się do ich bieżących możliwości finansowych.

Święta to czas wyjątkowo ciepły i rodzinny. Uwieńczeniem każdego wigilijnego wieczoru są prezenty, poprzez które wyrażamy swoje uczucia wobec najbliższych. Nie ma chyba nic gorszego, niż nietrafiony prezent. Dlatego warto podejść do jego zakupu z odpowiednią rozwagą i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Ciekawym pomysłem na prezent jest bez wątpienia złoto inwestycyjne, zwłaszcza w postaci programu inwestycyjnego „Program Powiernik”, stanowiącego dodatkowo formę edukacji i mobilizacji do zadbania o własne szczęście. Prócz wszystkich wymienionych zalet, złoto pozwala podarować naszym bliskim coś niepowtarzalnego i unikalnego – bezpieczną przyszłość. Czy jest na świecie coś ważniejszego?

 

Agata Ziąbska
Powiernik S.A.
www.powiernik.net

Ostatnie wpisy