0
lew1

HISTORIA FIRMY

Powiernik S.A. powstała w 2013 roku jako spółka, która zajmuje się wyłącznie fizycznym złotem inwestycyjnym. Była to nasza odpowiedź na bardzo wyraźną potrzebę rynku po perturbacjach na rynkach finansowych związanych z kryzysem z lat 2008/2009. W tym czasie wiele osób zaczęło poszukiwać rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo ich finansom osobistym.

Żadne z rozwiązań inwestycyjnych dostępnych wówczas na polskim rynku, nie spełniało naszych oczekiwań. Dlatego postanowiliśmy wykorzystać doświadczenia zdobyte w trakcie wieloletniej pracy w usługach finansowych i stworzyliśmy firmę Powiernik S.A. oraz jej sztandarowy „Program Powiernik”.

Założycielami Powiernik S.A. są ludzie od wielu lat związani z rynkiem finansowym. Są to przedsiębiorcy, prawnicy, księgowi czy też agenci ubezpieczeniowi. Głównym akcjonariuszem jest firma „ADF Doradcy Ubezpieczeniowi”, działająca nieprzerwanie na polskim rynku od 1999 roku. Na tą chwilę obsługuje ponad 17 tysięcy klientów i osiągnęła pozycję lidera na lokalnym rynku ubezpieczeniowym.

Uważamy, że posiadanie złota to pewien rodzaj polisy ubezpieczeniowej, zabezpieczającej oszczędności i majątek. Naszym zdaniem posiadanie złota inwestycyjnego w sztabkach lub monetach to rozwiązanie bezpieczne i sprawdzone przez wiele pokoleń.

Zaangażowanie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, pozwoliło na zbudowanie „Programu Powiernik”, który zaspakaja potrzeby klientów, chcących budować swoje rezerwy finansowe.

Powiernik S.A. powstała jako podmiot poświęcony wyłącznie klientom chcącym gromadzić złoto inwestycyjne. Dbając o transparentność działań i 100-procentowe bezpieczeństwo, Spółka Akcyjna Powiernik nie prowadzi żadnej innej działalności gospodarczej.

Takie podejście upraszcza kontrolę przepływu środków oraz nadzór nad naszą działalnością. Spółka wpisana jest do krajowego rejestru sądowego. Po każdym roku działalności nasze finanse są sprawdzane i oceniane przez wykwalifikowanego Biegłego Rewidenta, który przeprowadza niezależny audyt. Nasza działalność jest także odpowiednio nadzorowana przez właściwe organy państwowe.

Powiernik S.A. to nie tylko podmiot gospodarczy. Powiernik to także ludzie. Doskonale dobrana kadra, zapewniająca najwyższy standard obsługi, rzetelność, uczciwość, a także dyskrecję, która w tej branży nie jest bez znaczenia. O naszym wspólnym przekonaniu, że „Program Powiernik” stworzyliśmy najlepiej jak tylko mogliśmy, świadczy również to, że wszyscy pracownicy są także aktywnymi klientami.

atuty

Nasze atuty

Zajmujemy się wyłącznie fizycznym złotem inwestycyjnym.

Działamy na rynku złota od 2013 roku.

Jesteśmy certyfikowanym partnerem producenta złota (LBMA).

Dostarczamy tylko nowe sztabki, bezpośrednio od producenta.

Skutecznie zrealizowaliśmy transakcje liczone w milionach złotych.

Posiadamy Profesjonalnych Przedstawicieli na terenie całego kraju.

Transakcje realizujemy szybko i przedstawiamy przejrzyste rozliczenia.

Zapewniamy indywidualne podejście oraz pełną dyskrecję

rece_ico

C.HAFNER

Partner i dostawca złota

Niemiecka firma C.HAFNER funkcjonuje na rynku metali szlachetnych od 1850 roku. Wieloletnie doświadczenie spowodowało, że obecnie jest jednym z wiodących dostawców metali szlachetnych na rynku europejskim. Swoją siłę opiera na zastosowaniu innowacyjnych technologiach i cyfrowej obróbce swoich produktów. Rdzeniem firmy jest separacja metali szlachetnych pochodzących głownie z recyklingu.

Ta niemiecka, rodzinna firma stoi na bardzo silnych fundamentach finansowych. Produkty wytwarzane przez C.HAFNER to nie tylko sztabki złota inwestycyjnego ale też biżuteria, zegarki oraz materiały przeznaczone dla techniki dentystycznej oraz przemysłu. Stosując najnowocześniejsze technologie C.HAFNER przykłada wielką uwagę do ochrony środowiska.

zloto_ico

Złoto firmy C.HAFNER

to towar najwyższej klasy o uznanej światowej renomie:


posiada akredytację LBMA, która gwarantuje etyczne pochodzenie złota oraz jego czystość (999,9) co daje posiadaczowi najwyższy poziom bezpieczeństwa inwestycyjnego, dostępne jest w sztabkach już od 1 grama aż do sztabki kilogramowej,

Zalety sztabek C.HAFNER


  • producent wpisany na listę LBMA
  • gwarantowana czystość złota – 99,99
  • estetyka wykonania klasy „premium”
  • nowoczesne opakowanie „CertiCard”
  • etyczny sposób pozyskania złota
  • produkcja z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • proces produkcji spełnia wszystkie wymagania norm ekologicznych
  • sztabki rozpoznawalne i łatwo zbywalne na całym świecie
lew1

Powiernik S.A. jest oficjalnym certyfikowanym partnerem C.Hafner w Polsce. Daje to gwarancję, że zakupione u nas złoto pochodzi bezpośrednio od producenta oraz 100% pewności pochodzenia zakupionego towaru.

O NAS

SZANOWNI PAŃSTWO,

Bezpieczeństwo to nasz priorytet. Nie interesują nas błyskotliwe strategie inwestycyjne, przejściowe mody lub najnowsze trendy na rynkach finansowych. My stawiamy na rozwiązanie sprawdzone przez pokolenia. Stawiamy bezpieczeństwo przed chęcią zysku.

Złoto towarzyszy człowiekowi od tysięcy lat. W tym czasie upadały imperia, wybuchały wojny, zmieniały się ustroje i systemy gospodarcze, wymieniano pieniądze. A złoto nic nie straciło ze swojego blasku, wciąż pozostaje cenionym, zawsze i wszędzie akceptowanym aktywem. Posiadanie złota to rodzaj polisy ubezpieczeniowej. To zabezpieczenie oszczędności przed zawirowaniami na rynkach finansowych.

Celem działalności firmy Powiernik S.A. jest poszerzanie wiedzy na temat oszczędzenia w złocie i upowszechnianie tej metody zabezpieczenia swojego majątku.

Grupa zakupowa „Program Powiernik” łączy ludzi, którzy myśląc długofalowo o finansach, szczególny nacisk kładą na bezpieczeństwo swoich oszczędności. Skoro myślimy podobnie, to warto było połączyć siły, aby osiągać wymierne korzyści. Elastyczność i wygoda, jaką zapewnia „Programu Powiernik” sprawiają, że budowanie prywatnych rezerw złota jeszcze nigdy nie było tak proste i dostępne dla każdego.

Przy naszym pośrednictwie jest też możliwy jednorazowy zakup złota inwestycyjnego w dobrych cenach.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i korzystania z naszych usług. Jestem głęboko przekonany, że sprostamy Państwa oczekiwaniom.

PREZES ZARZĄDU

mgr inż. DARIUSZ FURMANIUK

Ponad 15-sto letnie doświadczenie w branży finansowo-ubezpieczeniowej.
Posiada szerokie kompetencje w obszarach tworzenia i zarządzania firmami.
Twórca i założyciel „ADF Doradcy Ubezpieczeniowi” firmy wystawiającej w imieniu Towarzystw Ubezpieczeniowych kilkadziesiąt tysięcy polis rocznie.

PRZEWODNICZĄCA RADY NADZORCZEJ

mgr EWA IWANIUK

Od 2000r. związana z rynkiem usług finansowych. Swoją karierę zawodową zbudowała przede wszystkim poprzez pracę z klientami indywidualnymi. Zdobyła ogromną wiedzę i doświadczenie związane z rynkiem ubezpieczeń w Polsce i szeroko pojętą obsługą klientów. W dniu dzisiejszym kieruje grupą pracowników obsługujących rocznie kilkanaście tysięcy klientów. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje między innymi ukończyła: Uniwersytet w Białymstoku- Kierunek Ekonomia oraz European Financial Guide EFG (Europejska Akademia Planowania Finansowego w Warszawie).

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

mgr WIESŁAW BUTRYM

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Uprawnienia zawodowe radcy prawnego uzyskał w 1986 r. Od wielu lat prowadzi doradztwo prawne w zakresie rynku kapitałowego, w tym prawa obrotu instrumentami finansowymi. Obecnie jako wspólnik kancelarii “Butrym i Bryl” specjalizuje się między innymi w prawie ubezpieczeniowym oraz prawie handlowym.